Inwertery

Inwertery Solis

Przyjrzymy się inwerterom solarnym firmy Solis. Solis to jeden z wiodących producentów inwerterów solarnych na świecie. Firma ma ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji inwerterów i jest obecna w ponad 80 krajach.

Inwertery solarny Solis są znane ze swojej wysokiej jakości, niezawodności i wydajności. Solis oferuje inwertery o mocy od 250 W do 60 kW. Inwertery Solis są przeznaczone do użytku w systemach fotowoltaicznych o różnych rozmiarach, od małych systemów domowych do dużych farm fotowoltaicznych.

Inwertery jednofazowe i trójfazowe

Solis ma w swojej ofercie inwertery jednofazowe i trójfazowe. Inwertery jednofazowe są przeznaczone do systemów fotowoltaicznych o mocy do 10 kW, natomiast inwertery trójfazowe do systemów o mocy do 60 kW.

Inwertery Solis charakteryzują się wysoką sprawnością i niskim zużyciem energii. Inwertery Solis mają również wbudowany moduł łączności, który umożliwia łatwy i szybki podłączenie inwertera do Internetu. Dzięki temu można łatwo monitorować pracę inwertera i systemu fotowoltaicznego z dowolnego miejsca na świecie.

Inwertery Solis są objęte 5-letnią gwarancją, a ich średnia żywotność to 20-25 lat. Jeśli szukasz wysokiej jakości, niezawodnego i wydajnego inwertera solarny, to inwertery Solis są idealnym wyborem.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.